Usługi

Znajdź Specjalistów, Którzy Wyróżnią Twoją Firmę

W HeadHunter-Recruitment rozumiemy, że sercem każdej udanej organizacji są jej ludzie. Dlatego naszym zadaniem jest znalezienie tych wyjątkowych talentów, którzy nie tylko pasują do wymagań zawodowych Klienta, ale również wpisują się w kulturę i wizję firmy.

Rekrutujemy w Branżach

Finanse i Księgowość

Pozyskujemy ekspertów finansowych, którzy nie tylko rozumieją liczby, ale potrafią je przekuć w strategie sukcesu.

Marketing i Zarządzanie

Twój zespół marketingowy lub zarządzający zostanie wzmocniony przez innowacyjne umysły i strategiczne talenty, które przyczynią się do rozwoju Twojej marki.

Branża IT

W świecie cyfrowym, kluczem jest dostęp do najlepszych specjalistów IT – od programistów po ekspertów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego.

Budownictwo

Dostarczamy profesjonalistów z branży budowlanej, którzy posiadają zarówno wiedzę techniczną, jak i umiejętność zarządzania skomplikowanymi projektami

Inżynieria

W każdym aspekcie inżynierii, od mechanicznej po elektryczną, pomagamy znaleźć inżynierów, którzy są innowatorami w swoich dziedzinach

Globalne Talenty dla Twojej Firmy

Rozszerzamy nasze wysiłki rekrutacyjne poza granice Unii Europejskiej, aby zapewnić Twojej firmie dostęp do globalnych talentów

Jak Realizujemy Naszą Misję

1

Zrozumienie Potrzeb Klienta

Bliska współpraca z klientem w celu zrozumienia specyfikacji stanowiska, oczekiwanych umiejętności i kultury organizacyjnej.

2

Poszukiwanie Kandydatów

Wykorzystanie różnorodnych źródeł i narzędzi, aby zidentyfikować potencjalnych kandydatów odpowiadających wymaganiom klienta.

3

Screening i Selekcja

Przeprowadzanie wstępnej selekcji poprzez przeglądanie CV, rozmowy telefoniczne lub wideo, aby ocenić dopasowanie kandydatów do wymagań stanowiska.

4

Wywiady i Ocena

Organizacja wywiadów z wyselekcjonowanymi kandydatami, ocena ich umiejętności, kompetencji oraz dopasowania kulturowego.

5

Sprawdzanie Referencji

Weryfikacja historii zawodowej kandydata i sprawdzanie referencji, aby zapewnić ich wiarygodność i jakość.

 

6

Prezentacja Kandydata

Po dokładnej ocenie, prezentacja najbardziej odpowiednich kandydatów klientowi, wraz z szczegółowym omówieniem ich kwalifikacji, doświadczenia i potencjału dopasowania.

Naszym celem jest rekrutacja Najlepszych kandydatów dostępnych na rynku pracy

Skontaktuj się z Nami

Naszym celem jest rekrutacja Najlepszych kandydatów dostępnych na rynku pracy

Skontaktuj się z Nami

Informacje kontaktowe

HeadHunter-Recruitment Oskar Kaminski ul.5-go Lipca 5a/4 70-374 Szczecin Polska

Wpis do KRAZ Nr.29237

NIP: 8522302187             

REGON: 520076992

Email: office@headhunter-recruitment.pl

Tel: +48 669 112 882