Project Manager

Podziel się z innymi tą ofertą

Dla Klienta, z branży automotive poszukujemy Kierownika Projektu, z doświadczeniem w sektorze motoryzacyjnym.

Miejsce pracy: Meksyk, Silao

Opis Stanowiska:

W ramach tego stanowiska, kandydat będzie współodpowiedzialny za dystrybucję CSR Klienta w całej strukturze organizacyjnej.

Zakres Obowiązków:

  • Odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie projektu Klienta do produkcji seryjnej, zgodnie z precyzyjnymi wymaganiami technicznymi, jakościowymi, logistycznymi, informatycznymi oraz standardami bezpieczeństwa i higieny pracy Klienta, zachowując określone ramy czasowe i optymalny wykorzystanie budżetu.
  • Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z Klientem, rozumienie jego potrzeb produktowych i technologicznych na każdym etapie projektu – od momentu nominacji aż do 3 miesięcy po rozpoczęciu produkcji seryjnej (SOP).
  • Tworzenie kompleksowego planu wdrożenia produktu, zgodnie z wyznaczonymi kamieniami milowymi Klienta oraz wewnętrznymi procedurami.
  • Skoordynowanie działań z różnymi działami w ramach grupy (takimi jak laboratorium, R&D, prototypowanie itp.).
  • Inicjowanie regularnych przeglądów postępu projektów oraz raportowanie statusu do przełożonych i najwyższego kierownictwa.
  • Standaryzacja procesów i produktów w ramach projektu.
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientem.
  • Wykonywanie innych zadań przekazywanych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane z zarządzaniem projektami.
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektu, preferowane w sektorze motoryzacyjnym.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera ds. wdrożeń projektów lub innym pokrewnym stanowisku.
  • Narodowość Polska
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i ryzykiem w kontekście projektowym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym oraz produktem.
  • Znajomość metodologii wdrażania projektów do produkcji stosowanych w branży motoryzacyjnej, w tym narzędzi takich jak PPAP, FMEA, MSA, SPC, LM itp.
  • Zrozumienie rysunku technicznego, procesu projektowania i rozwoju produktów, a także znajomość systemów takich jak SAP, CRS i specjalnych charakterystyk.
  • Znajomość systemów zarządzania środowiskiem, zagadnień środowiskowych oraz systemu bezpieczeństwa informacji.
  • Kreatywność, innowacyjność i zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Otwartość na wyjazd do Meksyku

Oferta Firmy:

  • umowę o pracę,
  • kartę sportową,
  • kartę lunch pass,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do nauki,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość nabycia doświadczenia w firmie o międzynarodowych zasięgach,
  • dofinansowanie do nauki języków,
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane ofertą pracy, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Masz pytania? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych

office@headhunter-recruitment.pl

Telefon

+48 669 112 882

Informacje kontaktowe

HeadHunter-Recruitment Oskar Kaminski ul.5-go Lipca 5a/4 70-374 Szczecin Polska

Wpis do KRAZ Nr.29237

NIP: 8522302187

REGON: 520076992

Email: office@headhunter-recruitment.pl

Tel: +48 669 112 882