Kierownik Budowy

Podziel się z innymi tą ofertą

Dla Klienta, z branży budowlanej poszukujemy Kierownika budowy z doświadczeniem w realizacji projektów- Budownictwo kubaturowe

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Polska

Opis Stanowiska:

W ramach tego stanowiska, kandydat będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesem wykonywania robót budowlanych.

Zakres Obowiązków:

  • tworzenie harmonogramów budowy i nadzór nad terminowością realizowanych robót
  • nadzór nad procesem wykonywania robót budowlanych
  • zarządzanie zespołem
  • ofertowanie oraz udział w negocjacjach z podwykonawcami
  • nadzór nad pracą firm podwykonawczych
  • stała współpraca z Nadzorem Inwestorskim
  • bieżące raportowanie postępów prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów (budownictwo kubaturowe)
  • Doświadczeniu w realizacji projektów typu szpitale lub inne placówki medyczne powyżej 30 mln PLN – warunek konieczny
  • Znajomość prawa budowlanego oraz przepisów BHP
  • Praktyczna znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD (mile widziana znajomość Norma PRO)
  • Samodzielność, komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Narodowość Polska

Oferta Firmy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Samochód służbowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Osoby zainteresowane ofertą pracy, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Masz pytania? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych

office@headhunter-recruitment.pl

Telefon

+48 669 112 882

Informacje kontaktowe

HeadHunter-Recruitment Oskar Kaminski ul.5-go Lipca 5a/4 70-374 Szczecin Polska

Wpis do KRAZ Nr.29237

NIP: 8522302187

REGON: 520076992

Email: office@headhunter-recruitment.pl

Tel: +48 669 112 882