Inżynier Elektryk-Produktu

Podziel się z innymi tą ofertą

Dla Klienta, poszukujemy Inżyniera Elektryka z dwu letnim doświadczeniem zawodowym w produkcji seryjnej szaf rozdzielczych/ sterowniczych.

Miejsce pracy: Brzegi woj. Małopolskie Polska

Opis Stanowiska:

W ramach tego stanowiska, kandydat będzie odpowiedzialny za realizację projektów zgodnie z wymaganiami klienta oraz obowiązującymi dyrektywami i normami, takimi jak:

  • Dyrektywa Niskonapięciowa (2014/35/EU),
  • Dyrektywa Kompatybilności Elektromagnetycznej (2014/30/EU), IEC 61439-1 oraz IEC 61439-2

Zakres Obowiązków:

  • Analiza Wniosków o Zmianę Inżynieryjną
  • Przeprowadzanie analizy wniosków o zmianę inżynieryjną i nadzór nad ich implementacją.
    Komunikacja z Klientem
  • Aktywna współpraca z klientem w zakresie akceptacji i implementacji zmian inżynieryjnych.
  • Dokumentacja Inżynieryjna
  • Opracowywanie kompleksowej dokumentacji inżynieryjnej związanej ze zmianą, w tym: schematy połączeń, specyfikacje wiązek kablowych, listy materiałowe (BOM), instrukcje obsługi, listy części zamiennych itp.
  • Dobór i walidacja komponentów zgodnie z wymaganiami klienta oraz obowiązującymi normami.
  • Ciągłe Doskonalenie Dokumentacji Produktu
  • Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia dokumentacji produktu.
  • Współpraca z Zespołem Inżynierów Procesu
  • Ścisła współpraca z inżynierami procesu w celu ciągłego doskonalenia produktu i procesu wytwarzania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym.
  • Znajomość narzędzi inżynierskich, takich jak EPlan, AutoCad/DraftSight 2D, system ERP.
  • Doświadczenie w projektowaniu szaf sterowniczych i rozdzielczych.
  • Doświadczenie w doborze komponentów elektrycznych zgodnie z wymaganiami klienta oraz obowiązującymi normami.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie B2/C1
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym zespole projektowym.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Narodowość Polska

Oferta Firmy:

  • Pracę dla przedsiębiorstwa specjalizującego się w technologii energii odnawialnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji na stale rosnącym rynku.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dostęp do platformy Mybenefit, w tym Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie/NNW.
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji z zapewnionym parkingiem.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Masz pytania? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych

office@headhunter-recruitment.pl

Telefon

+48 669 112 882

Informacje kontaktowe

HeadHunter-Recruitment Oskar Kaminski ul.5-go Lipca 5a/4 70-374 Szczecin Polska

Wpis do KRAZ Nr.29237

NIP: 8522302187

REGON: 520076992

Email: office@headhunter-recruitment.pl

Tel: +48 669 112 882