Elektryk z językiem Niemieckim

Podziel się z innymi tą ofertą

Dla Klienta, poszukujemy Elektryka z 3 letnim doświadczeniem zawodowym w budowie szaf sterowniczych, okablowaniu urządzeń.

Miejsce pracy: Luksemburg

Opis Stanowiska:

W ramach tego stanowiska, kandydat będzie odpowiedzialny za realizację projektów zgodnie z wymaganiami klienta w budowaniu szaf sterowniczych, okablowaniu urządzeń.

Elektryka on-shorowa, Farmy wiatrowe, panele fotowoltaiczne.

Zakres Obowiązków:

  • Leader zespołu Elektryków i Ślusarzy
  • Budowanie i okablowanie szaf sterowniczych
  • Wykonywanie zaawansowanych prac montażowych z zakresu elektryki i mechaniki zgodnie z planem, rysunkiem i instrukcjami
  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie ostatecznych testów i urządzeń
  • Praca w warsztacie

Wymagania:

  • Ukończenie szkolenie zawodowe jako elektryk / elektronik / mechatronik / elektryk instalacyjny
  • Posiadanie uprawnień na wysokie napięcia
  • Doświadczenie zawodowe w budowaniu szaf sterowniczych oraz okablowaniu urządzeń
  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży.
  • Dobra znajomość języka Niemieckiego lub Francuskiego w mowie i piśmie-  poziom B2
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Rzetelność i umiejętność do pracy w zespole
  • Narodowość Europejska

Oferta Firmy:

  • Pracę dla przedsiębiorstwa specjalizującego się w technologii energii odnawialnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji na stale rosnącym rynku.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę.
  • Samochód służbowy
  • Wsparcie w relokacji ustalane indywidualnie

Osoby zainteresowane ofertą pracy, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Masz pytania? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych

office@headhunter-recruitment.pl

Telefon

+48 669 112 882

Informacje kontaktowe

HeadHunter-Recruitment Oskar Kaminski ul.5-go Lipca 5a/4 70-374 Szczecin Polska

Wpis do KRAZ Nr.29237

NIP: 8522302187

REGON: 520076992

Email: office@headhunter-recruitment.pl

Tel: +48 669 112 882